Яка перша асоціація виникає, коли ви чуєте про секс? Зв’язок, пристрасть, бажання чи може насолода? Цікаво, лише одне слово, але кожна людина вкладає в нього свій унікальний сенс. Безумовно, заняття коханням – це про задоволення. Людина, яка хоча б раз відчувала оргазм, знає: ніщо не зрівняється із цим відчуттям. Це та кульмінація, яка дійсно зводить з розуму, стан ейфорії, що межує з агонією.
Навколо оргазму завжди існувало багато міфів, які ми спробуємо розвіяти. Тож хочемо поділитись цікавими фактами про оргазм, які точно стануть вам у нагоді – допоможуть краще пізнати себе і партнера.
- Оргазм можна отримати не лише під час сексу. Іноді його можна досягти мимовільно, наприклад, під час занять спортом чи медитацій.
- Оскільки секс не обмежується лише фізичною взаємодією, а й включає психологічний аспект, ваш мозок бере невід’ємну участь у вашому оргазмі. Що ж відбувається: спочатку ваші статеві органи відправляють сигнал в так званий, центр управління емоціями (лімбічну систему), а вже в кульмінаційний момент активізується гіпоталамус, що відповідає за вироблення гормонів та регуляція емоційного стану.
- Регулярне отримання оргазму зменшує ризик захворювання на рак простати. Одне з досліджень показало: чоловіки, які еякулюють більше 21 разу на місяць менше схильні до раку простати, аніж ті, хто відчуває оргазм від 4 до 7 разів на місяць.
- Сквірт не означає оргазм. Існує поширений міф, що «справжній» оргазм має супроводжуватись сквіртом (це в свою чергу викид прозорої специфічної білої рідини в обсязі 15-45 мл з уретри). Насправді, це зовсім не так. Оргазм і сквірт – це два самостійні і окремі процеси. А також варто зазначити, що згідно наукових досліджень, до сквірту здатні лише 10-54% жінок.
- Лубриканти підвищують ймовірність відчути оргазм. Наукові дослідження Університету Індіани свідчать, що дві третини людей використовують під час сексу лубриканти і половина з них підтвердила, що це допомагає у досягненні оргазму.
- Жінка не обов’язково має відчувати вагінальний оргазм. Вагінальний оргазм, тобто оргазм від проникнення здатна відчути далеко не кожна жінка. І це абсолютно нормально. Сексологи свідчать, що більшість жінок відчувають саме кліторальний оргазм. Пояснення просте: більшість нервових закінчень знаходяться саме в районі клітора.
- Експерименти збільшують шанси на отримання оргазму. Різноманітні техніки, секс-девайси, паралельні стимуляції – все це тільки сприяє досягненню оргазму.
- Оргазм є своєрідним знеболюючим. Науково доведено, що відчуття оргазму може зняти менструальний та навіть головний болі.
- Впевненість у собі впливає на якість оргазму. Дослідники Університету Індіани довели: чим більше жінці подобається її зовнішність, тим більші шанси на отримання оргазму. Адже під час статевого акту така жінка може відкинути усі зайві думки і повністю віддатись процесу.
- Існує безліч речей, які можуть «відігнати» оргазм. Нав’язливі думки, хвилювання, навіть неочікуваний мобільний дзвінок – все це може зіпсувати кульмінаційний момент.
У чоловіків і жінок відрізняється не лише ставлення до сексу, а й відчуття, які вони проживають під час статевого акту. Відповідно відрізняються і їх оргазми. Наприклад, жінка, на відміну від чоловіка може відчути кілька оргазмів поспіль. В свою чергу, чоловік потребує часу на відновлення. Також доведений науковцями факт: жіночий оргазм може тривати вдвічі довше ніж чоловічий. Жіночий до 20 секунд, а чоловічий відповідно до 10 секунд. У жінок мультиоргазм у рідкісних випадках може тривати до півтори години.
Команда Priap.com сподівається, що ця стаття допомогла знайти відповіді на певні питання і просто дала можливість дізнатись нову й цікаву інформацію. Досліджуйте себе, своє тіло та бажання. Не бійтесь експериментувати та урізноманітнювати ваше інтимне життя, бажаємо безмежного натхнення і великої кількості незабутніх оргазмів!
Написати коментар